Jste zde

Naši lidé

Transparentní účet
Název: JSI PRO? Jistota Solidarita Investice pro budoucnost | Číslo: 115-9650720297/0100

Petr Kováč, Předseda ¿JSI PRO?

Jsem chlap, který šestačtyřicet let chodí po matičce Zemi a není mi lhostejný její osud :) Považuji se za tvrdohlavého šéfkuchaře, který se denně potkává se spoustou zajímavých lidí a velmi si jich váží. Snažím se jim naslouchat, vnímat jejich příběhy a dobře připraveným jídlem jim zlepšit pohled na život.

 

Vaření dobrých věcí je mým koníčkem snad od klukovských let. K plotně mě vedla babička a později jsem se začal svému koníčku - vaření věnovat více, studovat ho, až jsem se ke gastronomii připoutal úplně. Měl jsem tu čest vařit ve spoustě podniku a jako šéfkuchař organizovat i velké množství zaměstnanců. Za svou gastronomickou kariéru jsem získal řadu ocenění, která nechci jmenovat, abych se zbytečně nechlubil. Velmi si vážím přijetí mezi World Masterchef society ale největším úspěchem však pro mě bylo vaření s malým chlapcem, který trpí epilepsii a Adhd. Společně jsme totiž ukázali, že když se chce, lze i takové nemoci vzdorovat. A to je pro mě více, než všechny získané diplomy.

MOTTO: Chci lidi spojovat. Uvařím dobrý lektvar a vyléčím snad všechny tvrdé palice. A to nejen v Bruselu.

Šárka Konečná, místopředsedkyně ¿JSI PRO?

Jsem devětatřicetiletá fotografka a novinářka, žiji střídavě v České republice a v Itálii. Moc toho nenanamluvím, raději se vyjadřuji obrazem. Mezi mé koníčky patří kynologie, zpěv, četba a studium cizích řečí. Na ty však, bohužel, nějak nemám talent.

MOTTO: Ogni cuore ha il suo dolore.

Lukáš Dvořák, místopředseda ¿JSI PRO?

Jsem čtyřiadvacetiletý táta od rodiny. Vyučil jsem se v oboru kuchař – číšník, ale příliš jsem se tomu nevěnoval. Více mě nadchla práce řidiče, která je pro mě stálým společníkem.

Momentálně "řidičuji" nákladní vůz, předtím jsem "jezdil" vůz zdravotní služby. Partnerka, se kterou mám malého syna říká, že naše rodina je ten největší poklad. S tím naprosto a bez výhrad souhlasím. Proto jsem se rozhodl kandidovat, aby má rodina žila normálním životem. Bez hloupých a nesmyslných nařízení předpisů byrokratů, kteří jsou často odtrženi od reality.
MOTTO: Lepší život bez nadbytečných úřednických nařízení.